INFOR EAM
Infor EAM EE
Infor EAM EE Hakkında
Ana Modülleri
Özel Modüller
Teknolojisi
Dokümanlar
Infor EAM BE Business Edition
Infor EAM BE Hakkında
Infor EAM AS
Infor EAM AS Hakkında
Modülleri
Dokümanlar
GENERAL ELECTRIC MES
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
Infor EAM BE Business Edition Hakkında
Infor EAM BE kullanıcılara, iş emirleri, satınlma, Malzeme ve depo yönetimi ve koruyucu bakım gibi bütün kritik fonksiyonları yönetmelerini sağlayacak güçlü bir kurumsal varlık yönetimi çözümü sunmaktadır. Web mimarisi ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde proje uyarlaması çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Infor EAM Business Edition sunduğu etkin çözümlerin yanı sıra iki haftalık bir süreyi geçmeyecek proje uyarlama ve eğitim süresi ile de öne çıkmaktadır.

Grafiksel Kullanıcı Ara Yüzü;
Infor EAM BE kullanımı kolay bir grafiksel kullanıcı arayüzü kullanmaktadır. Kullanıcıların uygulamaya standart bir web tarayıcısı üzerinden ulaşması kullanıcı için adaptasyon ve eğitim süresini azaltacak önemli bir faktördür. Uygulama ayrıca taşı-bırak ekran dizayn özelliği ile kullanıcıların bir programlama bilgisine ihityaç duymadan ekran tasarımlarını değiştirebilmesine olanak tanımaktadır.

Anahtar Performans Göstergeler (KPIs):
Infor farklı gerçek ve denenmiş sektörel tecrübelere dayanan Anahtar Persormans Göstergeleri oluşturabilmek için farklı sektörlerden müşterileriyle işbirliğine gitmiştir. Kullanıcılar bu KPI'lar sayesinde herhangi bir rapor çalıştırmadan ya da yazılımda bir değişiklik yapmadan kritik demirbaş performans göstergelerine gerçek zamanlı olarak ulaşabilirler. KPI'lar size demirbaşlarınızın genel durumunu istediğiniz kriterler dahilinde kolay anlaşılabilir grafiksel bir ortamda sunar.

Önceden Tanımlanmış Raporlar:
Infor EAM BE ile kritik demirbaş bilgilerinizin raporlanması çok kolaydır. Infor EAM BE, Demirbaş, malzeme, satınalma, bakım, takvimleme ve iş emri gibi birçok fonksiyonuna yönelik çeşitli hazır raporlar arasından seçim yapmanıza olanak verecektir. Web Mimarisi:

Infor EAM BE tümüyle web tabanlı yapısıyla kullanıcılarının verilere herhangi bir intranet veya internet bağlantısı ile ulaşmalarını sağlar. Web mimarisi ile yazılımın çalışması istenilen bütün bilgisayarlara yüklenmesi gerekmeyecek ve tutarlı, güvenilir, teknolojik altyapısı ile IT maliyetlerinizin azaltılmasını sağlayacaktır.


Minimum Donanım Yatırımı:
Infor EAM BE tek bir sunucuda çalışabilmesi sayesinde, ayrı ayrı uygulama, veritabanı ve rapor sunucusu gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaç duydukları takdirde kolaylıkla Infor EAM ürün yelpazesindeki diğer ürünlere geçiş yapabilirler.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2011 BilgiYön Yazılım