AnaSayfa | İletişim | E-Mail
BilgiYön, 2004 yılından itibaren Bakım ve Servis Operasyonları Yönetimi yazılımları konusunda çalışmalarına başlayarak, Infor Global Solutions'a ait Infor EAM (Datastream) ürünlerinin Türkiye distribütörü olmuştur. Sektöründe lider olan Infor EAM (Datastream) ürünlerinin Türkiye bölgesi için satışlarının gerçekleştirilmesi, uygulama danışmanlığı hizmetlerinin sunulması ve satış sonrası desteğin sağlanması konusunda genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye devam eden firmamız, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmekte olduğu tüm yazılım projelerinde müşteri memnuniyeti ilkesini hedef edinmiştir.

BilgiYön, web-tabanlı mimarisi, kritik fonksiyonel özellikleri ve kullanım kolaylığı getiren Infor EAM (Datastream) çözümleri ile Türkiye'de firmaların bakım ve servis yönetimi operasyonlarının verimli, kolay, hızlı ve faydası net olarak ölçülebilir bir şekilde gerçekleştirmesi için çalışmalarına devam etmekte ve bakım yönetimi yazılımları arasındaki pazar payını hızla arttırmaktadır.

Business Edition, Enterprise Edition ve Asset Sustainability Edition (Enerji verimliliği ve Emisyon Yönetimi) olmak üzere üç ayrı sürümde sunulan Infor EAM (Datastream), müşterilerimizin tüm demirbaş yönetimi sorun ve isteklerine çözüm sağlayacak uygun bir araca sahip olmasını sağlamaktadır.

Firmamız, Infor EAM çözümlerinin yanı sıra, konularında uzman olan Ventyx, Blue Dot ve Solvoyo gibi sektör lideri firmaların çözümlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Tedarik zinciri ve analiz yönetimi konusunda SOLVOYO planLM ile PeopleSoft, Oracle, JD Edwards ve Infor çözümleri için entegrasyona hazır bir mobil çözüm geliştirme platformu olan Blue Dot çözümlerini de bünyesine katmıştır.

Ayrıca Petrokimya, Kimya, Kağıt, Savunma Sanayi ve Enerji sektörleri için en gelişmiş ve yenilikçi operasyon yönetimi çözümlerini geliştiren ve uygulayan Ventyx'in Vardiya Operasyon Yönetimi çözümü olan eSOMS Suite, BilgiYön'ün müşterilerine sunduğu çözümler arasında yerini almıştır.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2011 BilgiYön Yazılım