INFOR EAM
GENERAL ELECTRIC MES
Proficy Tesis Uygulamaları Hakkında
Verimlilik Yönetimi
Üretim Yönetimi
Kalite Yönetimi
Batch Analizleri
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
General Electric MES Proficy Tesis Uygulamaları Hakkında
Proficy Tesis Uygulamaları tek bir yazılım paketi olmakla birlikte Proficy yazılım süitinin en önemli bileşenidir. Uygulamalar holistik olarak üretim uygulamalarını ve performans optimizasyonunu yönetmek üzere bilgi ile aktiviteleri entegre ederek ve otomasyon uygulayarak üretim operasyonlarını yönetmenizi sağlamaktadır. Üretim ve destek personelinin üzerindeki kağıt işleri yükü ciddi olarak azalırken, güçlü üretim uygulamaları ve üretim zekası ortamı sağlanarak operasyonlarda çalışma verimliliği, enerji ve kaynak tüketimi, ürün ve proses kalitesi takibi ve optimizasyonu, çevre ve ürün güvenliği uyumu, çizelge uygulaması, yarımamul envanter takibi, tüketim takibi ve optimizasyonu, genealoji takibi yapılmaktadır.

Proficy Tesis Uygulamaları ile:
  • İş hedeflerinizi yönetebilir ve bu hedeflerin üretim operasyonundaki üretim çizelgelerine, çalışma talimatlarına, kalite spesifikasyonlarına, test frekanslarına, malzeme listelerine, makine ayar noktalarına ve reçetelerine yön vermesini sağlayabilirsiniz.
  • Gerçekleşen sonuçları; veri kalitesini, proses koşullarını, enerji tüketimini, çevresel olayları, ekipman duruşlarını operatörlerin minimum müdahelesi ile otomatik olarak takip edebilirsiniz.ne, makine ayar noktalarına ve reçetelerine yön vermesini sağlayabilirsiniz.
  • Uygunluğu gözlemleyebilir, hızlı ve uygun yanıtlar için pop-up alarmlar ve e-postalar vasıtasıyla uyumluluğu ve optimum performans için problemleri engelleyerek ve minimize ederek haberleşebilirsiniz.
  • Duruşlar, hurdaya ayırma prosesi, uygun olmayan kalitenin tespiti, sapmaların çizelgelenmesi gibi sebep ve istisnalara ilişkin eylem detaylarının yakalanmasını sağlayabilirsiniz.
Proficy Tesis Uygulamaları hatalar, kayıplar ve duruşlar gibi üretim kayıplarının en çok yaşandığı alanların ve sebeplerinin kesin olarak gösterilmesini ve başlıbaşına demirbaş seviyesinde anlaşılmasını sağlamaktadır. Yazılımımız ham üretim verisini sistemin otomatik ve sürekli gözlemlediği performans metriklerine çevirirken operatörleri, bir katma değeri olmaksızın manüel olarak topladıkları, günlüğünü tuttukları ve yorumladıkları bu bilgilerin takip edilmesi sorumluluğundan kurtarmaktadır.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2011 BilgiYön Yazılım