INFOR EAM
Infor EAM EE
Infor EAM EE Hakkında
Ana Modülleri
Özel Modüller
Teknolojisi
Dokümanlar
Infor EAM BE Business Edition
Infor EAM BE Hakkında
Infor EAM AS
Infor EAM AS Hakkında
Modülleri
Dokümanlar
GENERAL ELECTRIC MES
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
Infor EAM EE Hakkında
BilgiYön, Infor Global Solutions'ın Türkiye ortağı ve Infor EAM (Datastream) adlı "Kurumsal Varlık Yönetimi" yazılımının Türkiye distribütörüdür.

Malzeme Yönetimi, Ekipman Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Bakım Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Çağrı Merkezi, İstek-Servis Yönetimi, İş Yönetimi, Doküman Yönetimi, Muayene - Kalibrasyon, Mobil Uygulamalar, Analiz Araçları, Filo Yönetimi, Proje Yönetimi, Enerji verimliliği ve Emisyon Yönetimi (Asset Sustainability Edition) modüllerinin yanısıra ileri modüller de içeren Datastream, dünyanın en büyük 3. kurumsal yazılım firması olan Infor'un bir ürünüdür.

Infor, müşterilerine tamamıyla entegre kurumsal çözümler sağlamakla birlikte aynı zamanda kurumsal kaynak planlaması, tedarik zinciri planlaması & uygulaması, müşteri & tedarikçi ilişkileri yönetimi, demirbaş yönetimi, ürün yaşam süreci yönetimi, finansal yönetim, performans yönetimi, iş zekası alanlarında karşılaşmakta oldukları güçlükler için sektöründe lider ve bağımsız çalışan çözümler sunmaktadır.

2.5 milyar dolar geliri ile dünyanın en büyük 3. kurumsal yazılım tedarikçisi, 10. en büyük yazılım firması olan Infor;
  • 9,000+ çalışanı
  • 100 ülkede direkt ofisi
  • Dünya çapında 70,000 müşterisi
  • 100+ ülkede doğrudan implementasyon ve destek kapasitesi
  • Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya global kapsamı
  • Yazılım geliştirme ekiplerinin ortalama 12 yıllık tecrübesi
ile kurumsal yazılım sektöründe bir dünya devidir.

Infor'un Kurumsal Varlık Yönetimi çözümü olan Infor EAM (Datastream) web tabanlı altyapısı, gelişmiş demirbaş yönetimi fonksiyonaliteleri, entegre satınalma Mmodülü, enerji verimliliği ve emisyon yönetimi modülleri ve çoklu işletme desteği ile komple bir demirbaş performans yönetimi çözümüdür.

Infor EAM Enterprise Edition, firmaların bakım faaliyetlerini, demirbaşlarını ve bu demirbaşlara ait bilgilerini proaktif olarak yönetmelerini sağlarken; sınıfının en iyisi demirbaş yönetim modülü, operasyonları ve performansı geliştirmek için gelişmiş fonksiyonları ve özel modülleri ile firmaların Kurumsal Demirbaş Yönetimi (EAM) ihtiyaçları için en iyi çözümü sunar. Dünyada bakım yazılımları arasında sektör lideri olan Infor EAM'in güçlü özellikleri birçok farklı sektörden müşterinin ihtiyaçlarını karşılarken teknolojik altyapısı da en kolay uygulamaya alınabilen çözüm olma özelliğini sağlar.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.datastream.net & www.infor.com adreslerini de ziyaret edebilirsiniz.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2011 BilgiYön Yazılım