INFOR EAM
GENERAL ELECTRIC MES
Proficy Tesis Uygulamaları Hakkında
Verimlilik Yönetimi
Üretim Yönetimi
Kalite Yönetimi
Batch Analizleri
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
General Electric MES Batch Analizleri
İşinizi Entegre Batch Anazlizleri Fonksiyonalitesi ile 1. Sınıfa yükseltin
  • Batch uygulama proseslerinde toplam tutarlılığı ve kaliteyi arttırmak üzere farklı tedarikçilere ait sistemler ile çalışabilen, özel raporlama ve analiz yetenekleri sunan bir üründür.
Günümüzde birçok batch uygulama sistemi ,üretim tesislerinin batch operasyonlarındaki resmi tek kalemde detaylı olarak gösterebilecek, gelişmiş analiz ve raporlama yapısından yoksundur. Bu anahtar araçlar olmadan üreticilerin gelişim insiyatiflerini yönlendirmesi çok güç olmaktadır. Batch Analizleri Modülü bu tip uygulamalar içinde yeni ve mevcut batch işlem yapan uygulamalardaki varyansın daha iyi anlaşılmasını sağlayan ve kontrol eden, yeni ürünlerin toplam kalitesini ve tutarlılığını arttıran ideal bir yapıya sahiptir.

Birçok batch uygulama sistemi için uygulanabilen, benzersiz çok katmanlı uygulamalar yaklaşımı ve arayüzü ile gelen Batch Analiz çözümümüz hem yeni hem de mevcut sistemler için uygun olmaktadır. Batch Analizleri Modülü geneolojii takibi, kalite ve üretim takibi yapan diğer Tesis Uygulamaları, çözümlerimiz ile birleştirildiğinde net sonuçlar veren güçlü ve çok kapsamlı çözümler sunmaktadır.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2011 BilgiYön Yazılım